KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8023275
nr 802 3275
Träsnitt
Utamaro, Japan, motivets mått: 36 x 24, proveniens: Galleri Blache
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:42:49
20/1 16:53:09
700 kr
21/1 20:37:49